توجه!

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات وبسایت بورس رصد به دقت ملاحظه فرمایید. ثبت نام و ورود کاربران به وب‏‌سایت بورس رصد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بورس رصد است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بورس رصد از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بورس رصد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین استفاده از خدمات بورس رصد

بورس رصد، با ارائه مجموعه ای از ابزارهای تحلیلی بازار بورس، بستری را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند بر اساس نیاز و سلیقه خود تحلیل ها و استراتژی های مورد نظرشان را به سادگی چند کلیک بسازند. از این رو بورس رصد در قبال انتخاب تحلیل ها، تصمیم گیری در مورد سهم ها و در نهایت معاملات کاربران هیچ گونه مسئولیتی ندارد و کاربر خود مسئول انتخاب فیلترهای تحلیلی می باشد.

از آنجایی که داده های تحلیلی ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کنند بنابراین توصیه می شود که حتماً اطلاعات را به صورت لحظه ای قبل از معاملات خود رصد نمایید و به اطلاعات قبلی اکتفا نکنید.

استفاده از محتوای سامانه بورس رصد برای عموم آزاد است و هرگونه فعالیت غیر معمول کاربر نظیر استفاده از ربات، انتشار محتوای سایت و ... ممنوع بوده و منجر به غیر فعال شدن حساب کاربری وی خواهد شد. طبیعتاً مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بورس رصد حق پیگیری از طریق مراجع قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بورس رصد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بورس رصد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بورس رصد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بورس رصد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بورس رصد جزئی از اموال بورس رصد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بورس رصد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بورس رصد محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، روش های تحلیلی و استراتژی ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بورس رصد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بورس رصد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده تجاری از خدمات بورس رصد ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بورس رصد محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بورس رصد با مقاصد تجاری و غیر متعارف، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.bourserasad.com است. وب سایت بورس رصد هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.bourserasad.com ندارد . کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.